Pyszne bo doprawione Miłością! (szablon torebki na muffiny)

Pyszne bo doprawione Miłością! (szablon torebki na muffiny)

opakowanie i szablon made with lovePyszne, bo doprawione Miłością! Chyba nic tak nie sprawia frajdy jak przygotowywanie czegoś dla najbliższych, szczególnie jeśli ci dla których coś robimy potrafią docenić nasz wysiłek. Osobiście najbardziej lubię chwilę, gdy Rysio (mój 3 letni synek) widząc jak wkładam surowe babeczki do piekarnika biegnie do mnie szybko krzycząc “BABECZKI!”, zaraz po tym siada do stołu gotowy do jedzenia, klepie się po brzuchu mówiąc “mniam, mniam…”. Zazwyczaj domaga się skonsumowania ich teraz, natychmiast i tłumaczenie, że babeczki muszą się upiec jakoś do niego nie przemawia. Więc z trudem czekam 15-20 minut wysłuchując z częstotliwością 6 razy na minutę “chcę babeczkę”… Babeczki po wyjęciu z pieca nie stygną zbyt długo, nie mają czasu ;) Nic nie sprawia mi tyle frajdy jak widok pałaszującego malucha. To właśnie z tego powodu na zdjęciach rzadko kiedy jestem w stanie pokazać Wam wszystkie upieczone babeczki :)

Niedługo Dzień Mamy i choć uważam, że nie potrzeba powodów, by zrobić dla kogoś coś miłego, to w tym dniu zachęcam Was do tego szczególnie. Mam dla Was projekt szablonów dzięki którym zwykłe muffiny będą ślicznym podarkiem.

Materiały potrzebne do wykonania:

  • torebka celofanowa (moja o wymiarach 15x22cm)
  • tasiemka różowa grubość ok 5 mm – 15 cm na każde opakowanie
  • wydrukowany szablon naklejek MADE WITH LOVE (drukowałam na białym papierze samoprzylepnym)
  • wydrukowany szablon podstawy naszej torebki (drukowałam na sztywnym papierze)
  • taśma klejąca
  • nożyczki

Poniżej zamieszczam link do filmu instruktażowego jak wykonać torebkę.

Opakowanie możecie wypełnić dowolnymi słodyczami; ciasteczkami, cukierkami czy czekoladkami. A materiały do wydrukowania pobierzecie w zakładce SZABLONY.

made-with-love-szablon5

szablon naklejek made with love

Made with love naklejki

Leave a Comment