FAQ

Czy mogę sam skomponować babeczki?

Oczywiście! Największa przyjemność (oprócz tej z jedzenia :)) polega na stworzeniu własnej, unikalnej i dopasowanej do okazji babeczki. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące smakół ciasta i kremów. Mogą Panstwo wybierać z podanych przez nas propozycji lub zaproponować własną kompozycję smakową. Również zdobienie babeczek dobierane jest indywidualnie, tak aby pasowało do typu, charakteru czy motywu przewodniego(kolorystycznego) uroczystości.

Czy mogę wybrać kolor papilotki?

Zwykle pieczemy nasze babeczki w białych papilotkach, które po upieczeniu stają się lekko transparentne. Istnieje jednak możliwośc wybrania koloru papilotki lub papierowej owijki.

Ile babeczek powinniśmy zamówić?

Sugerujemy zamówić 1,5 babeczki na osobę, jeśli jednak przewidują Państwo dodatkowe desery ilość 1 sztuki na osobę powinna być wystarczająca.

Czy mogę zamówić babeczki w innej formie?

Przygotowujemy również babeczki w formie podziękowania dla gości. Każda z nich zapakowana jest w osobne pudełko, w zależności od preferencji pudełko dekorowane jest wstążką lub bilecikiem z tekstem podziękowania.

W naszej ofercie znajdują się również słodkie winietki na stół. Słodka babeczka udekorowana kremem i spersonalizowaną winietką zaskoczy Twoich gości!

Niebawem planujemy wprowadzić usługę tortów z cupcaków!

Kiedy powinienem złożyć zamówienie?

Im szybciej tym lepiej!  By mieć pewność, że zamówienie będzie przyjęte najlepiej zamówić babeczki min na 7 dni przed terminem realizacji. Ponieważ spełniamy życzenia klientów odnośnie wyglądu babeczek czas ten potrzebny jest na realizację specyficznych zamówień (nietypowe posypki, papilotki, indywidualnie projektowane szablony winietek). W przypadku zamówienia babeczek w terminie krótszym niż 7 dni do daty realizacji nie wszystkie Państwa propozycje mogą zostać zrealizowane.

Czy możliwy jest dowóz zamówionych cupcaków w miejsce uroczystości?

Zajmujemy się dowozem naszych słodkości na miejsce, rozłożeniem pater oraz aranżacją całej tortowej kompozycji. Jest to usługa realizowana na terenie Łodzi, płatna 10% wartości zamówienia, nie mniej niż 30 zł za usługę. W przypadku dowozu zamówienia poza granice Łodzi cena ustalana jest indywidualnie.

Czy mogę sam odebrać zamówienie?

Nie ma przeszkód, by samemu odebrać zamówione babeczki. Ciastka pakowane są do pudełek, każde w osobne gniazdo, aby zapobiec ich przesuwaniu podczas transportu.Leave a Comment